| Product Name | Interactive Android Kiosk |
|---|---|
| Cpu | Quad-core Cortex-A17, 1.8GHz |
| RAM | 2GB |
| Response Time | 8ms |
| ROM | 32GB |
| Keyword | Self Service Payment Kiosk |
|---|---|
| Product Name | 32 Inch Interactive Self Service Payment Kiosk Touch Screen Pos Self Ordering Machine Kiosk For Restaurant Mc Donalds Burger |
| Cpu | Quad-core Cortex-A17, 1.8GHz |
| RAM | 2GB |
| Response Time | 8ms |
| Resolution | 1920X1080, 1366X768, 1280X800, 3840x2160 |
|---|---|
| CPU | Intel Core I3, Intel Core I5, RK3568 Quad Core, Intel Core I7, RK3288 Quad Core, RK3399 Quad Core, RK3566 Quad Core |
| Material | Toughened Glass Panel, Cold-Roll Steel Sheet, Metal Case |
| Mounting Type | Floor Standing |
| Operation System | Android, Windows, Linux |
| Storage | 32GB |
|---|---|
| Operation System | Android / Windows |
| Option | Barcode Reader, Receipt Printer |
| Additional Features | Barcode Scanner, Receipt Printer, Camera |
| Viewing Angle | 178°/178° |
| Size | 23.6inch To 65inch |
|---|---|
| Payment Method | Cash, Credit Card, Mobile Payment |
| Item Value Place Of Origin China Resolution 1920x1080,3840x2160 Brand Name BEST Function SDK Screen | 1 Years,2 Years |
| Material | Toughened Glass Panel,cold-roll Steel Sheet,metal Case |
| Operation System | Android,Windows,Linux |
| Resolution | 1920x1080,3840x2160 |
|---|---|
| Service Life | 50,000 Hours |
| LED Ambient Light | RGB Seven-color Effect |
| Item Value Place Of Origin China Resolution 1920x1080,3840x2160 Brand Name BEST Function SDK Screen | 500cd/m2 |
| Operating System | Android/Windows 7/8/10 |
| Resolution | 1920X1080, 1080X1920 |
|---|---|
| Camera Function | Facial Recognition, Product Scanning, Surveillance |
| CPU | Intel Core I5, Intel Core I3, Intel Core I7, RK3288 Quad Core, RK3566 Quad Core, RK3399 Quad Core, RK3568 Quad Core |
| Material | Cold-Roll Steel Sheet, Metal Case, Toughened Glass Panel |
| Mounting Type | Floor Standing |
| Resolution | 1920X1080, 1366X768, 1280X800, 1080X1920 |
|---|---|
| Camera Function | Facial Recognition, Product Scanning, Surveillance |
| CPU | Intel Core I5, Intel Core I3, Intel Core I7, RK3288 Quad Core, RK3566 Quad Core, RK3399 Quad Core |
| Material | Cold-Roll Steel Sheet, Metal Case, Toughened Glass Panel |
| Mounting Type | Floor Standing |
| Application | Lottery, Gambling, Payment, Bank |
|---|---|
| Printing Method | Thermal Printing |
| Viewing Angle | 178°/178° |
| Network | TCP/IP Ethernet, Wifi, Bluetooth |
| Touch Screen Type | Capacitive |
| Maintenance Mode | Front Side Service |
|---|---|
| Control Method | 3G/4G/Wife/Plug&Play/Icloud Control |
| Pixel Resolution | 64 Pixels (W) X 64 (H) Pixels |
| Operating Temperature | -20°C-+50°C |
| Cabinet Resolution | 192dotsx640dots |