| Keyword | Stretched LCD Screen |
|---|---|
| Product Name | Supermarket Shelf Advertising Screen Stretched Bar Lcd Display |
| Video Format | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| Cpu | Quad-core Cortex-A17, 1.8GHz |
| Response Time | 8ms |
| Product Name | Ultra Wide LCD Screen Wall Mounted Shelf Edge Stretched Bar Display For Supermarket Mall Retail Store |
|---|---|
| Keyword | Shelf Edge LCD Screen Wall Mounted |
| Video Format | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| Cpu | Quad-core Cortex-A17, 1.8GHz |
| Response Time | 8ms |
| Keyword | Shelf Edge LCD Screen |
|---|---|
| Product Name | Digital Advertising Shelf Edge Stretched Bar Lcd Screen Digital Poster And Signage |
| Video Format | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| Cpu | Quad-core Cortex-A17, 1.8GHz |
| Response Time | 8ms |
| Product Name | Ultra Wide LCD Screen Wall Mounted Shelf Edge Stretched Bar Display For Supermarket Mall Retail Store |
|---|---|
| Video Format | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| Cpu | Quad-core Cortex-A17, 1.8GHz |
| Response Time | 8ms |
| Storage | 32GB |
| Product Name | Supermarket Stretched Bar Type Shelf Edge Video Display Strip |
|---|---|
| Video Format | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| Cpu | Quad-core Cortex-A17, 1.8GHz |
| Response Time | 8ms |
| Ram | 2GB |
| Keyword | Digital Shelf Edge Displays |
|---|---|
| Product Name | Ultra Wide Bar Shelf Edge Screen Stretched Lcd Display Smart Shelf Supermarket Advertising With CMS Software Or Android |
| Video Format | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| Cpu | Quad-core Cortex-A17, 1.8GHz |
| Response Time | 8ms |
| Keyword | Stretched Bar Lcd Screen |
|---|---|
| Product Name | 23.1 Inch Smart Retail Digital Shelf Led Display Shelves Stretch Bar Type Lcd Display For Supermarket Shelf Edge |
| Video Format | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| Response Time | 8ms |
| Ram | 2GB |
| Product Name | Factory Wholesale Stretched Bar Display Premium Stretched Bar Lcd Advertising Ultra Shelf Edge Display |
|---|---|
| Video Format | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| Cpu | Quad-core Cortex-A17, 1.8GHz |
| Response Time | 8ms |
| Storage | 32GB |
| Product Name | Wall Mounted Shelf Edge Stretched Bar Stretched Bar Touch Screen Lcd Display |
|---|---|
| Video Format | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| Cpu | Quad-core Cortex-A17, 1.8GHz |
| Response Time | 8ms |
| Ram | 2GB |
| Keyword | Stretched Bar LCD Display Wall Mounted |
|---|---|
| Product Name | Ultra Wide LCD Screen Wall Mounted Shelf Edge Stretched Bar Display For Supermarket Mall Retail Store |
| Video Format | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| Cpu | Quad-core Cortex-A17, 1.8GHz |
| Response Time | 8ms |