| View Angle(h/v) | 178° |
|---|---|
| WiFi | IEEE 802.11 B/g/n 2.4 G |
| Operating System | Android 9 |
| Input Voltage | 24V |
| Media Available | Datasheet, Video |
| Function | SDK |
|---|---|
| Response Time | 5ms |
| Contrast Ratio | ≥ 1500:1 |
| Ip Rating | Other |
| Installation Type | Floor Stand With Wheels |
| Resolution | 1920X1080 |
|---|---|
| Mounting Type | Floor Standing |
| Operation System | Android, Windows, Linux |
| RAM | 2GB DDR3, 4GB DDR3, 8GB DDR3 |
| Screen Type | LCD, LED |
| Resolution | 1920X1080 |
|---|---|
| Mounting Type | Floor Standing |
| Operation System | Android, Windows, Linux |
| RAM | 2GB DDR3, 4GB DDR3, 8GB DDR3 |
| Screen Type | LCD, LED |
| Resolution | 1920X1080 |
|---|---|
| Mounting Type | Floor Standing |
| Operation System | Android, Windows, Linux |
| RAM | 2GB DDR3, 4GB DDR3, 8GB DDR3 |
| Screen Type | LCD, LED |
| View Angle(h/v) | 178° |
|---|---|
| Operation System | Android |
| Display Function | Text |
| CPU | Cortex-35 Quad Core Clocked At 1.5 GHz |
| Pixels | 2.5MM |
| Pixel Density | P2.5 |
|---|---|
| Brightness | 4500cd |
| Display Type | LED |
| Supplier Type | OEM, Odm |
| Pixels | 2.5MM |
| Lifespan (hours) | 100000 |
|---|---|
| Brightness | 4500cd |
| Display Type | LED |
| Supplier Type | OEM, ODM |
| Pixels | 2.5MM |
| Panel Type | A+ TFT-LCD Panel 49 Inch |
|---|---|
| Storage | 16GB |
| Rom | 32GB |
| Network Options | WiFi/3G/ LAN Network (optional) |
| Input | AC/12V100-240V |
| Place | Shenzhen,China |
|---|---|
| Waterproof Grade | IP65 |
| Customized | Customized |
| Onetwork Protocol | TCP IP/PPPOE/ICMP/DHCP/DNS/FTP/HTTP |
| Network Options | WiFi/3G/ LAN Network (optional) |