| Application | Lottery, Payment, Bank |
|---|---|
| Printing Method | Thermal Printing |
| Viewing Angle | 178°/178° |
| Network | TCP/IP Ethernet, Wifi, Bluetooth |
| Touch Screen Type | Capacitive |
| Resolution | 1920X1080, 1366X768, 1280X800, 3840x2160 |
|---|---|
| CPU | Intel Core I3, Intel Core I5, RK3568 Quad Core, Intel Core I7, RK3288 Quad Core, RK3399 Quad Core, RK3566 Quad Core |
| Material | Toughened Glass Panel, Cold-Roll Steel Sheet, Metal Case |
| Mounting Type | Floor Standing |
| Operation System | Android, Windows, Linux |
| Size | 23.6inch To 65inch |
|---|---|
| Payment Method | Cash, Credit Card, Mobile Payment |
| Item Value Place Of Origin China Resolution 1920x1080,3840x2160 Brand Name BEST Function SDK Screen | 1 Years,2 Years |
| Material | Toughened Glass Panel,cold-roll Steel Sheet,metal Case |
| Operation System | Android,Windows,Linux |
| Display Type | LCD |
|---|---|
| Port | Shenzhen |
| Power Supply | AC 110-240V 50/60Hz |
| Usage | Self-service |
| Size | 23.6inch To 65inch |
| Resolution | 1920X1080, 3840x2160 |
|---|---|
| CPU | Intel Core I3, Intel Core I5, RK3568 Quad Core |
| Material | Toughened Glass Panel, Cold-Roll Steel Sheet, Metal Case |
| Mounting Type | Floor Standing |
| Operation System | Android, Windows, Linux |
| Resolution | 1920x1080,3840x2160 |
|---|---|
| Service Life | 50,000 Hours |
| LED Ambient Light | RGB Seven-color Effect |
| Item Value Place Of Origin China Resolution 1920x1080,3840x2160 Brand Name BEST Function SDK Screen | 500cd/m2 |
| Operating System | Android/Windows |
| Keyword | 32 Inch Self Service Payment Kiosk |
|---|---|
| Product Name | Floor Stand Touch Kiosk Android Windows 15.6 21.5 32 Inch Self-service Payment Kiosk With Thermal Printer QR Code Scanner |
| Cpu | Quad-core Cortex-A17, 1.8GHz |
| RAM | 2GB |
| Response Time | 8ms |
| Keyword | Self Service Payment Kiosk |
|---|---|
| Product Name | Ordering Machine Self-Service Kiosk Small Compact Order Kiosk Pos System Pay Self Service Paymentl |
| Cpu | Quad-core Cortex-A17, 1.8GHz |
| RAM | 2GB |
| Response Time | 8ms |
| Product Name | 23.6 Inch POS Terminal Holder Floor Stand Or Wall Mount Kfc McDonald Food Ordering Kiosks Self Service Payment Kiosk Restaurant |
|---|---|
| Cpu | Quad-core Cortex-A17, 1.8GHz |
| RAM | 2GB |
| Response Time | 8ms |
| ROM | 32GB |
| Keyword | Self Service Payment Kiosk |
|---|---|
| Product Name | 32 Inch Interactive Self Service Payment Kiosk Touch Screen Pos Self Ordering Machine Kiosk For Restaurant Mc Donalds Burger |
| Cpu | Quad-core Cortex-A17, 1.8GHz |
| RAM | 2GB |
| Response Time | 8ms |