| Keyword | Floor Standing Digital Signage Advertising Screens |
|---|---|
| Product Name | Floor Standing Digital Siganage Standing Advertising Screen Vertical Touch Totem Advertising Player Digital Signage And Displays |
| Cpu | Quad-core Cortex-A17, 1.8GHz |
| RAM | 2GB |
| Response Time | 8ms |
| Keyword | Retail Shop Digital Signage |
|---|---|
| Product Name | Shop Retail 55 65inch Indoor 700nits Android11 Ceiling Hanging Advertising Double Side Digital Signage Window Lcd Screen Display |
| Cpu | Quad-core Cortex-A17, 1.8GHz |
| RAM | 2GB |
| Response Time | 8ms |
| Product Name | Customized Digital Signage And Double Sided 55 Inch HD High Brightness Advertising Shop Window LCD Display |
|---|---|
| Cpu | Quad-core Cortex-A17, 1.8GHz |
| RAM | 2GB |
| Response Time | 8ms |
| ROM | 32GB |
| Product Name | Tempered Glass Floor Stand 32 43 50 55 65 Inch Digital Signage And Displays Advertising Players Screen |
|---|---|
| Cpu | Quad-core Cortex-A17, 1.8GHz |
| RAM | 2GB |
| Response Time | 8ms |
| ROM | 32GB |
| Keyword | Transparent Floor Standing Kiosk |
|---|---|
| Product Name | Transparent Floor Standing Kiosk Double Side LCD Screen Advertising Digital Display Signage Glass Flat Panel Totem Ultra Thin |
| Cpu | Quad-core Cortex-A17, 1.8GHz |
| RAM | 2GB |
| Response Time | 8ms |
| Keyword | 55 Inch Digital Signage Display |
|---|---|
| Product Name | 55 Inch Indoor Floor Standing Lcd Floor Standing Screen Ultra Slin Advertising Digital Signage For Window Display |
| Cpu | Quad-core Cortex-A17, 1.8GHz |
| RAM | 2GB |
| Response Time | 8ms |
| Product Name | Floor Standing Advertising Kiosks Remote Update Android Vertical Totem Digital Signage |
|---|---|
| Cpu | Quad-core Cortex-A17, 1.8GHz |
| RAM | 2GB |
| Response Time | 8ms |
| ROM | 32GB |
| Keyword | Indoor LCD Digital Signage |
|---|---|
| Product Name | Indoor Touch Screen LCD Outdoor Advertising Totem Kiosk CMS Software LED Screen Digital Signage And Displays |
| Cpu | Quad-core Cortex-A17, 1.8GHz |
| RAM | 2GB |
| Response Time | 8ms |
| Keyword | Transparent OLED Screen |
|---|---|
| Video Format | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| Cpu | Quad-core Cortex-A17, 1.8GHz |
| Response Time | 8ms |
| Storage | 32GB |
| Remote Control | Included |
|---|---|
| Connectivity | WiFi, Bluetooth |
| Display Technology | Holographic Projection |
| Operating System | Android,Windows |
| Color | Transparent |