| Keyword | Hanging Digital Signage |
|---|---|
| Product Name | Android Video Advertising Window Glass Screen Display Hanging Double Sided LCD Digital Signage |
| Cpu | Quad-core Cortex-A17, 1.8GHz |
| RAM | 2GB |
| Response Time | 8ms |
| Keyword | Android Advertising Display |
|---|---|
| Product Name | 43" 49" 55" 1.98cm Ultra Thin Android Video Advertising Window Glass Screen Display Hanging Double Sided LCD Digital Signage |
| Cpu | Quad-core Cortex-A17, 1.8GHz |
| RAM | 2GB |
| Response Time | 8ms |
| Color Depth | 24-bit True Color |
|---|---|
| Resolution | 1920 × 1080 (Full HD) |
| Response Time | 5ms, |
| Input Voltage | AC100~240V 50 /60 HZ, |
| After-sales Service Provided | Video Technical Support,Online Support,Free Spare Parts,Field Maintenance And Repair Service,Field Installation |
| Color Depth | 24-bit True Color |
|---|---|
| Resolution | 1920 × 1080 (Full HD) |
| Response Time | 5ms, |
| Input Voltage | AC100~240V 50 /60 HZ, |
| After-sales Service Provided | Video Technical Support,Online Support,Free Spare Parts,Field Maintenance And Repair Service,Field Installation |
| Color Depth | 24-bit True Color |
|---|---|
| Resolution | 1920 × 1080 (Full HD) |
| Response Time | 5ms, |
| Input Voltage | AC100~240V 50 /60 HZ, |
| After-sales Service Provided | Video Technical Support,Online Support,Free Spare Parts,Field Maintenance And Repair Service,Field Installation |
| Keyword | Floor Stand Digital Signage Display |
|---|---|
| Product Name | Floor Stand Digital Signage And Displays Android WIFI IPS Touch Screen Kiosk Indoor FHD LCD Smart Advertising Display Players |
| Cpu | Quad-core Cortex-A17, 1.8GHz |
| RAM | 2GB |
| Response Time | 8ms |
| Product Name | Indoor Floor Standing Digital Signage |
|---|---|
| Cpu | Quad-core Cortex-A17, 1.8GHz |
| Response Time | 8ms |
| RAM | 2GB |
| ROM | 32GB |
| Product Name | Floor Stand Sinage Display Wifi Touch Screen Kiosk Digital Signage Lcd Advertising Player Indoor Digital Totem |
|---|---|
| Cpu | Quad-core Cortex-A17, 1.8GHz |
| Response Time | 8ms |
| RAM | 2GB |
| ROM | 32GB |
| Keyword | Vertical Digital Signage Display |
|---|---|
| Product Name | Indoor Touch Screen Kiosk 2k Information Display Media Advertising Player Vertical Lcd Digital Signage |
| Cpu | Quad-core Cortex-A17, 1.8GHz |
| RAM | 2GB |
| Response Time | 8ms |
| Keyword | Free Standing Digital Signage |
|---|---|
| Product Name | Double Screens Indoor Vertical Totem Android Advertising Video Display Free Standing Digital Signage Touch Screen Kiosk |
| Cpu | Quad-core Cortex-A17, 1.8GHz |
| RAM | 2GB |
| Response Time | 8ms |