| Aspect Ratio | 16:9 |
|---|---|
| Screen Type | Capacitive, Infrared, LCD, Touchscreen |
| Brightness | 2500 Cd, 2000 Cd |
| Color Depth | 16-Bit |
| Contrast Ratio | Other |
| Aspect Ratio | 16:9 |
|---|---|
| Screen Type | Capacitive, Infrared, LCD, Touchscreen |
| Brightness | 2500 Cd, 2000 Cd |
| Color Depth | 16-Bit |
| Contrast Ratio | Other |
| Product Name | Hot Product 55 Inch Outdoor Full Color Touch Screen Digital Signage Display Outdoor Advertising Kiosk |
|---|---|
| Cpu | Quad-core Cortex-A17, 1.8GHz |
| Response Time | 8ms |
| RAM | 2GB |
| ROM | 32GB |
| Product Name | High Brightness Waterproof Digital Signage Touch Screen Advertising LED Display Floor Standing Outdoor Kiosk |
|---|---|
| Cpu | Quad-core Cortex-A17, 1.8GHz |
| Response Time | 8ms |
| RAM | 2GB |
| ROM | 32GB |
| Product Name | 43 49 55 Inch Digital Signage Outdoor Commercial LCD Screen |
|---|---|
| Cpu | Quad-core Cortex-A17, 1.8GHz |
| Response Time | 8ms |
| RAM | 2GB |
| ROM | 32GB |
| Product Name | 55 Inch Outdoor LCD Signage Advertising Totem Media Player With Android Os |
|---|---|
| Cpu | Quad-core Cortex-A17, 1.8GHz |
| Response Time | 8ms |
| RAM | 2GB |
| ROM | 32GB |
| Product Name | 55 Inch Outdoor LCD Signage Advertising Totem Media Player Digital Signage With Android Os |
|---|---|
| Cpu | Quad-core Cortex-A17, 1.8GHz |
| Response Time | 8ms |
| RAM | 2GB |
| ROM | 32GB |
| Application | Outdoor |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Screen Type | LCD, Capacitive, Resistive |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Use | Advertising Publish, Retail Store, Shopping Mall, Display Of Dishes, Welcome Display, Self-service Business, Exhibition Hall, Wayfinding, Airport, Subway, Elevator, Restaurant & Hotel Supplies |
| Application | Outdoor |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Screen Type | LCD, Capacitive, Resistive |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Use | Advertising Publish, Retail Store, Shopping Mall, Display Of Dishes, Welcome Display, Self-service Business, Exhibition Hall, Wayfinding, Airport, Subway, Elevator, Restaurant & Hotel Supplies |
| Application | Outdoor |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Screen Type | LCD, Capacitive, Resistive |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Use | Advertising Publish, Retail Store, Shopping Mall, Display Of Dishes, Welcome Display, Self-service Business, Exhibition Hall, Wayfinding, Airport, Subway, Elevator, Restaurant & Hotel Supplies |