| Product Name | Electronic Digital Stretched Bar Shelf Displays For Supermarket Advertising |
|---|---|
| Video Format | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| Cpu | Quad-core Cortex-A17, 1.8GHz |
| Response Time | 8ms |
| Storage | 32GB |
| Product Name | Store Window Hanging Highlights 4K Sunlight Readable Retail Window Display |
|---|---|
| Video Format | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| Cpu | Quad-core Cortex-A17, 1.8GHz |
| Response Time | 8ms |
| RAM | 2GB |
| Application | Outdoor |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Screen Type | LCD, Capacitive, Resistive |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Use | Advertising Publish, Retail Store, Shopping Mall, Display Of Dishes, Welcome Display, Self-service Business, Exhibition Hall, Wayfinding, Airport, Subway, Elevator, Restaurant & Hotel Supplies |
| Cpupixels | 1920*540 |
|---|---|
| Active Display Area | 585.6(H) X 48.19(V)mm |
| Lifespan | 60000hour |
| Back Light | WLED |
| Logo | Can Be Customized |
| Feature | Safety|Rugged |
|---|---|
| Logo | Custom Customer's Logo |
| Application | Card Veding/Advertising/Payment |
| Printing Method | Thermal Printing |
| Brightness | 350 Cd/m² |
| Brightness | 500 Nits |
|---|---|
| Model | BEST-364 |
| Supported File Formats | MP4, AVI, GIF |
| Power Supply | AC/DC Adapter |
| Material | Acrylic |
| Active Display Area | 585.6(H) X 48.19(V)mm |
|---|---|
| Inch | 16.2 Inch |
| Lifespan | 60000hour |
| Power Supply | AC 100-240V, 50/60Hz |
| Port | Shengzhen |
| Panel Type | A+ TFT-LCD Panel 49 Inch |
|---|---|
| Storage | 16GB |
| Rom | 32GB |
| Network Options | WiFi/3G/ LAN Network (optional) |
| Input | AC/12V100-240V |
| Keyword | Outdoor LCD Digital Signage |
|---|---|
| Product Name | Outdoor Digital Advertising Screen |
| Cpu | Quad-core Cortex-A17, 1.8GHz |
| Response Time | 8ms |
| Storage | 32GB |
| Product Name | Self Service Kiosk Ordering And Payment Kiosk Efficient Self Order Kiosk Digital |
|---|---|
| Cpu | Quad-core Cortex-A17, 1.8GHz |
| RAM | 2GB |
| Response Time | 8ms |
| ROM | 32GB |