| Keyword | Stretched Bar Lcd Screen |
|---|---|
| Product Name | 23.1 Inch Smart Retail Digital Shelf Led Display Shelves Stretch Bar Type Lcd Display For Supermarket Shelf Edge |
| Video Format | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| Response Time | 8ms |
| Ram | 2GB |
| Product Name | Full Color Shop Window Screen |
|---|---|
| Video Format | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| Cpu | Quad-core Cortex-A17, 1.8GHz |
| Response Time | 8ms |
| RAM | 2GB |
| Active Display Area | 585.6(H) X 48.19(V)mm |
|---|---|
| Menu Language | Chinese,English,Customized |
| Usage | Indoor Advertising LCD Display |
| Inch | 16.2 Inch |
| Port | Shengzhen |
| Keyword | 24 Inch Stretched Bar LCD Panel |
|---|---|
| Product Name | 24 Inch Bar Type Lcd With Android Android Stretched Bar Type Lcd Display For Supermarket Retail Shelf |
| Video Format | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| Cpu | Quad-core Cortex-A17, 1.8GHz |
| Response Time | 8ms |
| Product Name | 24 37.6 Nch Bar Display Indoor Stretched Bar Wide Lcd Shelf Advertising Screen Retail |
|---|---|
| Video Format | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| Cpu | Quad-core Cortex-A17, 1.8GHz |
| Response Time | 8ms |
| Storage | 32GB |
| Product Name | Factory Wholesale Stretched Bar Display Premium Stretched Bar Lcd Advertising Ultra Shelf Edge Display |
|---|---|
| Video Format | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| Cpu | Quad-core Cortex-A17, 1.8GHz |
| Response Time | 8ms |
| Storage | 32GB |
| Keyword | Stretched Bar LCD Display Wall Mounted |
|---|---|
| Product Name | Ultra Wide LCD Screen Wall Mounted Shelf Edge Stretched Bar Display For Supermarket Mall Retail Store |
| Video Format | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| Cpu | Quad-core Cortex-A17, 1.8GHz |
| Response Time | 8ms |
| Keyword | Touchscreen LCD Display |
|---|---|
| Product Name | New Design Ultra Wide Touchscreen LCD Display High Resolution Shelf Stretched Bar For Advertising In Elevators Shopping Malls |
| Video Format | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| Cpu | Quad-core Cortex-A17, 1.8GHz |
| Response Time | 8ms |
| Product Name | 55" 2500 Nits High Brightness Window Facing Display LCD Monitor |
|---|---|
| Video Format | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| Cpu | Quad-core Cortex-A17, 1.8GHz |
| Response Time | 8ms |
| RAM | 2GB |
| Product Name | Stretched Bar Lcd Screen Advertising Player Supermarket Display Shelves For Retail Stores |
|---|---|
| Video Format | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| Cpu | Quad-core Cortex-A17, 1.8GHz |
| Response Time | 8ms |
| Storage | 32GB |