| Keyword | Estate Agent Display Screens |
|---|---|
| Product Name | 2500nit Highlight Estate Agent Display Advertising Signage Window Facing Lcd Store Shop Hanging Screen |
| Video Format | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| Cpu | Quad-core Cortex-A17, 1.8GHz |
| Response Time | 8ms |
| Keyword | Retail Shop Window Display |
|---|---|
| Product Name | High Brightness 2500 Nits Hanging Floor Standing Highlight Window Lcd Display Digital Signage Advertising Screen For Shop Store |
| Video Format | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| Cpu | Quad-core Cortex-A17, 1.8GHz |
| Response Time | 8ms |
| Product Name | 55 Inch Uhd Multi Touch Screen Advertising Display Indoor Floor Standing Digital Signage For Retail Store Advertising Display |
|---|---|
| Cpu | Quad-core Cortex-A17, 1.8GHz |
| Response Time | 8ms |
| RAM | 2GB |
| ROM | 32GB |
| Product Name | Indoor Floor Standing Digital Signage |
|---|---|
| Cpu | Quad-core Cortex-A17, 1.8GHz |
| Response Time | 8ms |
| RAM | 2GB |
| ROM | 32GB |
| Keyword | Indoor Touch Screen Kiosk |
|---|---|
| Product Name | K Type Indoor Touch Screen Kiosk 2k Information Display Media Advertising Player Vertical Lcd Digital Signage |
| Cpu | Quad-core Cortex-A17, 1.8GHz |
| RAM | 2GB |
| Response Time | 8ms |
| Resolution | 1920X1080 |
|---|---|
| Mounting Type | Floor Standing |
| Operation System | Android, Windows, Linux |
| RAM | 2GB DDR3, 4GB DDR3, 8GB DDR3 |
| Screen Type | LCD, LED |
| Brightness | 2500-3000cd/m2 |
|---|---|
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Screen Type | Capacitive, Infrared, LCD |
| Color Depth | 16-Bit |
| Contrast Ratio | Other |
| Product Name | Shopping Center Hanging LCD Screen Commercial TV Digital Display Single And Double-sided Highlight Window Advertising Machine |
|---|---|
| Video Format | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| Cpu | Quad-core Cortex-A17, 1.8GHz |
| Response Time | 8ms |
| RAM | 2GB |
| Brightness | 2500-3000cd/m2 |
|---|---|
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Screen Type | Capacitive, Infrared, LCD |
| Color Depth | 16-Bit |
| Contrast Ratio | Other |
| Resolution | 1920X1080 |
|---|---|
| Mounting Type | Floor Standing |
| Operation System | Android, Windows, Linux |
| RAM | 2GB DDR3, 4GB DDR3, 8GB DDR3 |
| Screen Type | LCD, LED |