| Product Name | Customized Floor Stand 4K Digital Signage Display And Player High Brightness Tempered Glass Indoor LCD |
|---|---|
| Cpu | Quad-core Cortex-A17, 1.8GHz |
| RAM | 2GB |
| Response Time | 8ms |
| ROM | 32GB |
| Product Name | 3000 Nit High Brightness Monitors Hanging Advertising Digital Signage Facing Window Lcd Screen Display |
|---|---|
| Video Format | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| Cpu | Quad-core Cortex-A17, 1.8GHz |
| Response Time | 8ms |
| RAM | 2GB |
| Keyword | Outdoor Wall Mounted Digital Signage |
|---|---|
| Product Name | Full Color Digital Advertising Display Screens 43 Inch Outdoor LCD Advertising Display |
| Cpu | Quad-core Cortex-A17, 1.8GHz |
| Response Time | 8ms |
| RAM | 2GB |
| Product Name | Display Facing Solar 55inch 5000nits Displays Billboard Outdoor Waterproof Digital Window Totem Outdoor Lcd Advertising Display |
|---|---|
| Cpu | Quad-core Cortex-A17, 1.8GHz |
| Response Time | 8ms |
| RAM | 2GB |
| ROM | 32GB |
| Product Name | Ultra Wide Stretched LCD Bar Display 29.3 Inch For Supermarket New Retail Shelf |
|---|---|
| Video Format | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| Cpu | Quad-core Cortex-A17, 1.8GHz |
| Response Time | 8ms |
| Ram | 2GB |
| Keyword | 4K Outdoor Digital Signage Displays 43 Inch LCD Advertising Display Screen |
|---|---|
| Product Name | 55 65 Inch Floor Standing 4K Advertising Digital Totem Media Player Display LCD Outdoor IP65 Digital Signage Touch Screen Kiosk |
| Cpu | Quad-core Cortex-A17, 1.8GHz |
| Response Time | 8ms |
| RAM | 2GB |
| Product Name | Floor Standing LCD Digital Signage Display |
|---|---|
| Cpu | Quad-core Cortex-A17, 1.8GHz |
| Response Time | 8ms |
| Storage | 32GB |
| Keyword | Outdoor LCD Digital Signage |
| Keyword | Floor Stand Digital Signage Display |
|---|---|
| Product Name | Floor Stand Digital Signage And Displays Android WIFI IPS Touch Screen Kiosk Indoor FHD LCD Smart Advertising Display Players |
| Cpu | Quad-core Cortex-A17, 1.8GHz |
| RAM | 2GB |
| Response Time | 8ms |
| Keyword | 55 Inch Digital Signage Display |
|---|---|
| Product Name | 55 Inch Indoor Floor Standing Lcd Floor Standing Screen Ultra Slin Advertising Digital Signage For Window Display |
| Cpu | Quad-core Cortex-A17, 1.8GHz |
| RAM | 2GB |
| Response Time | 8ms |
| Keyword | Vertical Digital Signage Display |
|---|---|
| Product Name | Indoor Touch Screen Kiosk 2k Information Display Media Advertising Player Vertical Lcd Digital Signage |
| Cpu | Quad-core Cortex-A17, 1.8GHz |
| RAM | 2GB |
| Response Time | 8ms |