| Product Name | Double Screens 43inch Indoor Floor Standing Digital Signage For Retail Store Advertising Display |
|---|---|
| Cpu | Quad-core Cortex-A17, 1.8GHz |
| Response Time | 8ms |
| RAM | 2GB |
| ROM | 32GB |
| Product Name | 43 75 Inch Touch Screen Vertical Lcd Panel Stand Advertising Display Led Advertising Machine Full Hd Big Advertising S |
|---|---|
| Cpu | Quad-core Cortex-A17, 1.8GHz |
| Response Time | 8ms |
| Storage | 32GB |
| Keyword | Outdoor LCD Digital Signage |
| Product Name | Outdoor Shopping Mall LCD Screen Player Digital Totem |
|---|---|
| Cpu | Quad-core Cortex-A17, 1.8GHz |
| Response Time | 8ms |
| Storage | 32GB |
| Keyword | Outdoor LCD Digital Signage |
| Product Name | Retail Store Custom Size 24 Supermarket Shelves Ultra Wide LCD Stretch Bar Shaped Display |
|---|---|
| Video Format | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| Cpu | Quad-core Cortex-A17, 1.8GHz |
| Response Time | 8ms |
| Ram | 2GB |
| Product Name | Hanging-mounted 43 Inch 2500 Nits LCD Shop Window Screen High Brightness Wholesale Commercial Display 1080P Advertising Display |
|---|---|
| Video Format | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| Cpu | Quad-core Cortex-A17, 1.8GHz |
| Response Time | 8ms |
| RAM | 2GB |
| Product Name | 65" Advertising Player Digital Signage And Original Lcd Screen Wall Mount Digital Lcd Signage |
|---|---|
| Cpu | Quad-core Cortex-A17, 1.8GHz |
| Response Time | 8ms |
| RAM | 2GB |
| ROM | 32GB |
| Onetwork Protocol | TCP IP/PPPOE/ICMP/DHCP/DNS/FTP/HTTP |
|---|---|
| Input | AC/12V100-240V |
| Max Resolution | 1080*1920 |
| Display | 32 Inch TFT-LCD Non Touch |
| Language | Multi Languange |
| Product Name | Floor Standing LCD Digital Display LCD Advertising Signage Marketing Digital Marketing |
|---|---|
| Cpu | Quad-core Cortex-A17, 1.8GHz |
| RAM | 2GB |
| Response Time | 8ms |
| ROM | 32GB |
| Product Name | 43inch Indoor Digital Signage Display Interactive Floor Stand LCD Advertising Player |
|---|---|
| Cpu | Quad-core Cortex-A17, 1.8GHz |
| Response Time | 8ms |
| RAM | 2GB |
| ROM | 32GB |
| Product Name | Shop 55 65 Inch 2000 Nit High Brightness Monitors Hanging Advertising Digital Signage Facing Window Lcd Screen Display |
|---|---|
| Video Format | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| Cpu | Quad-core Cortex-A17, 1.8GHz |
| Response Time | 8ms |
| RAM | 2GB |