| Product Name | Indoor Touch Screen Kiosk 2k Information Display Media Advertising Player Vertical Lcd Digital Signage |
|---|---|
| Cpu | Quad-core Cortex-A17, 1.8GHz |
| RAM | 2GB |
| Response Time | 8ms |
| ROM | 32GB |
| Keyword | Hanging Digital Signage |
|---|---|
| Product Name | Android Video Advertising Window Glass Screen Display Hanging Double Sided LCD Digital Signage |
| Cpu | Quad-core Cortex-A17, 1.8GHz |
| RAM | 2GB |
| Response Time | 8ms |
| Product Name | 43 49 55inch Ultra Thin Digital Signage Dual Screen Display Double Sided Advertising Player Totem Lcd Screen Advertising Video |
|---|---|
| Cpu | Quad-core Cortex-A17, 1.8GHz |
| Response Time | 8ms |
| RAM | 2GB |
| ROM | 32GB |
| Video Format | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
|---|---|
| Cpu | Quad-core Cortex-A17, 1.8GHz |
| Response Time | 8ms |
| Storage | 32GB |
| Keyword | Indoor LCD Digital Signage |
| Aspect Ratio | 16:9 |
|---|---|
| Screen Type | Capacitive, Infrared, LCD, Touchscreen |
| Brightness | 2500 Cd, 2000 Cd |
| Color Depth | 16-Bit |
| Contrast Ratio | Other |
| Product Name | Indoor/outdoor Price Lcdd Advertising Display |
|---|---|
| Cpu | Quad-core Cortex-A17, 1.8GHz |
| Response Time | 8ms |
| Storage | 32GB |
| Keyword | Indoor LCD Digital Signage |
| Product Name | Tempered Glass Floor Stand 32 43 50 55 65 Inch Digital Signage And Displays Advertising Players Screen |
|---|---|
| Cpu | Quad-core Cortex-A17, 1.8GHz |
| RAM | 2GB |
| Response Time | 8ms |
| ROM | 32GB |
| Keyword | Self Service Payment Kiosk |
|---|---|
| Product Name | Ordering Machine Self-Service Kiosk Small Compact Order Kiosk Pos System Pay Self Service Paymentl |
| Cpu | Quad-core Cortex-A17, 1.8GHz |
| RAM | 2GB |
| Response Time | 8ms |
| Place | Shenzhen,China |
|---|---|
| Panel Type | A+ TFT-LCD Panel 49 Inch |
| Storage | 16GB |
| Viewing Angle | 178° |
| Lcd Panel | 55 Inch ( Other Size Customized) |
| Waterproof Grade | IP65 |
|---|---|
| Rom | 32GB |
| Network Options | WiFi/3G/ LAN Network (optional) |
| Language | Multi Languange |
| Mounting | Wall/Ceiling/Floor |