| Place | Shenzhen,China |
|---|---|
| Panel Type | A+ TFT-LCD Panel 49 Inch |
| Storage | 16GB |
| Viewing Angle | 178° |
| Lcd Panel | 55 Inch ( Other Size Customized) |
| Place | Shenzhen,China |
|---|---|
| Max Resolution | 1080*1920 |
| Onetwork Protocol | TCP IP/PPPOE/ICMP/DHCP/DNS/FTP/HTTP |
| Rom | 32GB |
| Lcd Panel | 55 Inch ( Other Size Customized) |
| Waterproof Grade | IP65 |
|---|---|
| Rom | 32GB |
| Network Options | WiFi/3G/ LAN Network (optional) |
| Language | Multi Languange |
| Mounting | Wall/Ceiling/Floor |
| Rom | 32GB |
|---|---|
| Storage | 16GB |
| Place | Shenzhen,China |
| Viewing Angle | 178° |
| Display | 32 Inch TFT-LCD Non Touch |
| Keyword | High Brightness Indoor LCD Digital Signage |
|---|---|
| Product Name | High Brightness Retail Window LCD Screen Display Shop Hanging Digital Signage For Self-Service Business Use |
| Cpu | Quad-core Cortex-A17, 1.8GHz |
| RAM | 2GB |
| Response Time | 8ms |
| Keyword | Storefront Digital Signage |
|---|---|
| Product Name | Shop Hanging High Brightness Storefront Retail Window LCD Screen Digital Signage Display |
| Cpu | Quad-core Cortex-A17, 1.8GHz |
| RAM | 2GB |
| Response Time | 8ms |
| Keyword | Retail Shop Digital Signage |
|---|---|
| Product Name | Shop Retail 55 65inch Indoor 700nits Android11 Ceiling Hanging Advertising Double Side Digital Signage Window Lcd Screen Display |
| Cpu | Quad-core Cortex-A17, 1.8GHz |
| RAM | 2GB |
| Response Time | 8ms |
| Keyword | Outdoor Digital Totem |
|---|---|
| Product Name | Outdoor LCD Signage Advertising Totem Media Player Digital Signage Displays |
| Cpu | Quad-core Cortex-A17, 1.8GHz |
| Response Time | 8ms |
| RAM | 2GB |
| Keyword | Ultra Thin Digital Signage |
|---|---|
| Product Name | Sexy 32''-65''TV Ultra Thin Digital Signage And Displays Android Wall Mounted Lcd Advertising Display Floor Stand LCD |
| Cpu | Quad-core Cortex-A17, 1.8GHz |
| RAM | 2GB |
| Response Time | 8ms |
| Onetwork Protocol | TCP IP/PPPOE/ICMP/DHCP/DNS/FTP/HTTP |
|---|---|
| Customized | Customized |
| Language | Multi Languange |
| Mounting | Wall/Ceiling/Floor |
| Viewing Angle | 178° |