| Product Name | Hot Product 55 Inch Outdoor Full Color Touch Screen Digital Signage Display Outdoor Advertising Kiosk |
|---|---|
| Cpu | Quad-core Cortex-A17, 1.8GHz |
| Response Time | 8ms |
| RAM | 2GB |
| ROM | 32GB |
| Place | Shenzhen,China |
|---|---|
| Waterproof Grade | IP65 |
| Customized | Customized |
| Onetwork Protocol | TCP IP/PPPOE/ICMP/DHCP/DNS/FTP/HTTP |
| Network Options | WiFi/3G/ LAN Network (optional) |
| Aspect Ratio | 16:9 |
|---|---|
| Screen Type | Capacitive, Infrared, LCD, Touchscreen |
| Brightness | 2500 Cd, 2000 Cd |
| Color Depth | 16-Bit |
| Contrast Ratio | Other |
| Aspect Ratio | 16:9 |
|---|---|
| Screen Type | Capacitive, Infrared, LCD, Touchscreen |
| Brightness | 2500 Cd, 2000 Cd |
| Color Depth | 16-Bit |
| Contrast Ratio | Other |
| Aspect Ratio | 16:9 |
|---|---|
| Screen Type | Capacitive, Infrared, LCD, Touchscreen |
| Brightness | 2500 Cd, 2000 Cd |
| Color Depth | 16-Bit |
| Contrast Ratio | Other |
| Aspect Ratio | 16:9 |
|---|---|
| Screen Type | Capacitive, Infrared, LCD, Touchscreen |
| Brightness | 2500 Cd, 2000 Cd |
| Color Depth | 16-Bit |
| Contrast Ratio | Other |
| Brightness | 2500 Cd, 2000 Cd |
|---|---|
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Screen Type | Capacitive, Infrared, LCD |
| Color Depth | 16-Bit |
| Contrast Ratio | Other |
| Lcd Tech | ADS Panel Technology |
|---|---|
| Cpupixels | 1920*540 |
| Product Size | 921(H)X205.7(V)X43(D)mm |
| Usage | Indoor Advertising LCD Display |
| Inch | 16.2 Inch |
| Product Name | 85 65 55 43 Inch Outdoor Lcd Screen Advertising Display Screen Kiosk Digital Signage And Displays Totem |
|---|---|
| Cpu | Quad-core Cortex-A17, 1.8GHz |
| Response Time | 8ms |
| Storage | 32GB |
| Keyword | Outdoor LCD Digital Signage |
| Product Name | 43 49 55 Inch Digital Signage Outdoor Commercial LCD Screen |
|---|---|
| Cpu | Quad-core Cortex-A17, 1.8GHz |
| Response Time | 8ms |
| RAM | 2GB |
| ROM | 32GB |