| Product Name | 55 65 75 Inch 3500Nits Outside Waterproof Lcd Advertising Display Player Digital Signage Outdoor Totem Floor Stand Screen Kiosk |
|---|---|
| Cpu | Quad-core Cortex-A17, 1.8GHz |
| Response Time | 8ms |
| RAM | 2GB |
| ROM | 32GB |
| Product Name | Chinese Manufacturer Supplies 19.5 Inch Lcd Bar Display Stretch Oem Odm Bar Lcd Display For Indoor Outdoor Advertising |
|---|---|
| Video Format | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| Cpu | Quad-core Cortex-A17, 1.8GHz |
| Response Time | 8ms |
| Ram | 2GB |
| Keyword | Monitor Digital Signage 55 Inch |
|---|---|
| Product Name | High Brightness Monitors Hanging Advertising Digital Signage Facing Window Lcd Screen Display |
| Cpu | Quad-core Cortex-A17, 1.8GHz |
| RAM | 2GB |
| Response Time | 8ms |
| Product Name | Shop 55 65 Inch 2500 Nit High Brightness Monitors Hanging Advertising Digital Signage Facing Window Lcd Screen Display |
|---|---|
| Video Format | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| Cpu | Quad-core Cortex-A17, 1.8GHz |
| Response Time | 8ms |
| RAM | 2GB |
| Keyword | Advertising Display Digital Signage |
|---|---|
| Product Name | High Brightness Monitors Hanging Advertising Digital Signage Facing Window Lcd Screen Display |
| Cpu | Quad-core Cortex-A17, 1.8GHz |
| RAM | 2GB |
| Response Time | 8ms |
| Keyword | Shop Window Screen |
|---|---|
| Product Name | High Brightness Monitors Hanging Advertising Digital Signage Window Facing LCD Screen Display For Clothing Shop |
| Video Format | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| Cpu | Quad-core Cortex-A17, 1.8GHz |
| Response Time | 8ms |
| Keyword | Hanging Window Screen |
|---|---|
| Product Name | High Brightness Monitors Hanging Advertising Digital Signage Window Facing LCD Screen Display For Clothing Shop |
| Video Format | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| Cpu | Quad-core Cortex-A17, 1.8GHz |
| Response Time | 8ms |
| Onetwork Protocol | TCP IP/PPPOE/ICMP/DHCP/DNS/FTP/HTTP |
|---|---|
| Place | Shenzhen,China |
| Mounting | Wall/Ceiling/Floor |
| Storage | 16GB |
| Lcd Panel | 55 Inch ( Other Size Customized) |
| Storage | 16GB |
|---|---|
| Viewing Angle | 178° |
| Rom | 32GB |
| Input | AC/12V100-240V |
| Onetwork Protocol | TCP IP/PPPOE/ICMP/DHCP/DNS/FTP/HTTP |
| Keyword | Vertical Advertising Digital Signage Display |
|---|---|
| Product Name | Outdoor Waterproof LCD Display Customized Full Color Digital Signage LCD Advertising |
| Cpu | Quad-core Cortex-A17, 1.8GHz |
| Response Time | 8ms |
| RAM | 2GB |