| Keyword | Shelf Edge LCD Screen |
|---|---|
| Product Name | Digital Advertising Shelf Edge Stretched Bar Lcd Screen Digital Poster And Signage |
| Video Format | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| Cpu | Quad-core Cortex-A17, 1.8GHz |
| Response Time | 8ms |
| Product Name | Screen Stretch Bar Lcd Store Shelves Stretched 23.1 24 28 36 37 43 Inch Ultra Wide Supermarket Shelf Signage Advertising Display |
|---|---|
| Video Format | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| Cpu | Quad-core Cortex-A17, 1.8GHz |
| Response Time | 8ms |
| Storage | 32GB |
| Product Name | Super Slim 55 65 Inch Hanging Mount Double Side Advertising Display Window Ceiling LCD Screen Digital Signage |
|---|---|
| Video Format | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| Cpu | Quad-core Cortex-A17, 1.8GHz |
| Response Time | 8ms |
| RAM | 2GB |
| Product Name | Hanging Lcd Monitor Window Display Vertical Ceiling Mounted Digital Signage Lcd Shop Retail Window |
|---|---|
| Video Format | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| Cpu | Quad-core Cortex-A17, 1.8GHz |
| Response Time | 8ms |
| RAM | 2GB |
| Keyword | Window Facing Digital Signage |
|---|---|
| Product Name | 43 55 Inch High Brightness Hanging Shop Advertising Display Window Facing Digital Signage 3500 Nits Monitor Lcd Display Screen |
| Video Format | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| Cpu | Quad-core Cortex-A17, 1.8GHz |
| Response Time | 8ms |
| Product Name | Android Digital Signage Ethernet Wifi Supper Slim Lcd Advertising Player With CMS |
|---|---|
| Cpu | Quad-core Cortex-A17, 1.8GHz |
| Response Time | 8ms |
| RAM | 2GB |
| ROM | 32GB |
| Keyword | LCD Display Signage |
|---|---|
| Product Name | Double Screens Advertising Display Indoor Floor Standing Digital Signage For Retail Store Advertising Display |
| Cpu | Quad-core Cortex-A17, 1.8GHz |
| Response Time | 8ms |
| RAM | 2GB |
| Product Name | Double Screens Touch Screen Kiosk 2k Indoor Advertising Player Display Screen Hd Lcd Led Digital Signage |
|---|---|
| Cpu | Quad-core Cortex-A17, 1.8GHz |
| RAM | 2GB |
| Response Time | 8ms |
| ROM | 32GB |
| Keyword | Indoor Advertising Digital Signage |
|---|---|
| Product Name | 55 Inch Floor Standing 4g Wifi LCD Display Screen Totem Kiosks Indoor Advertising Digital Signage And Display |
| Cpu | Quad-core Cortex-A17, 1.8GHz |
| RAM | 2GB |
| Response Time | 8ms |
| Keyword | Double Sided LCD Display Digital Signage |
|---|---|
| Product Name | Oled Transparent Double Sided Oled Display Digital Signage 55 Inch Touch Screen Monitor For Advertising |
| Cpu | Quad-core Cortex-A17, 1.8GHz |
| RAM | 2GB |
| Response Time | 8ms |