| Keyword | Double Sided LCD Display Digital Signage |
|---|---|
| Product Name | Oled Transparent Double Sided Oled Display Digital Signage 55 Inch Touch Screen Monitor For Advertising |
| Cpu | Quad-core Cortex-A17, 1.8GHz |
| RAM | 2GB |
| Response Time | 8ms |
| Keyword | High Brightness Digital Signage |
|---|---|
| Product Name | High Brightness Ultra Thin Menu Board Digital Advertising Player Dual Screens Window Hanging Double Sided Lcd Display |
| Cpu | Quad-core Cortex-A17, 1.8GHz |
| RAM | 2GB |
| Response Time | 8ms |
| Keyword | Interactive Digital Signage Kiosk |
|---|---|
| Product Name | Factory Price 43 49 55 Inch Digital Signage Interactive Kiosk Outdoor Commercial LCD Screen Standing Advertising |
| Cpu | Quad-core Cortex-A17, 1.8GHz |
| Response Time | 8ms |
| RAM | 2GB |
| Product Name | 4G/5G Digital Signage Window Display |
|---|---|
| Video Format | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| Cpu | Quad-core Cortex-A17, 1.8GHz |
| Response Time | 8ms |
| RAM | 2GB |
| Product Name | 55 Inch Indoor LCD Interactive Touch Screens Digital Signage Kiosk Advertising Media Player For Showcase |
|---|---|
| Cpu | Quad-core Cortex-A17, 1.8GHz |
| Response Time | 8ms |
| RAM | 2GB |
| ROM | 32GB |
| Product Name | 43 Inches Hanging Double Sided Window Advertising Hanging Digital Signage |
|---|---|
| Cpu | Quad-core Cortex-A17, 1.8GHz |
| RAM | 2GB |
| Response Time | 8ms |
| ROM | 32GB |
| Product Name | 43 Inch High Contrast LCD Display 2500 Nits LCD Display Outdoor Customized |
|---|---|
| Cpu | Quad-core Cortex-A17, 1.8GHz |
| Response Time | 8ms |
| RAM | 2GB |
| ROM | 32GB |
| Product Name | Screen Stretch Bar Lcd Store Shelves Stretched Custom 23.1 24 28 36 37 43 Inch Supermarket Shelf Signage Advertising Display |
|---|---|
| Video Format | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| Cpu | Quad-core Cortex-A17, 1.8GHz |
| Response Time | 8ms |
| Storage | 32GB |
| Keyword | Android Digital Advertising Display |
|---|---|
| Product Name | Double Screens Indoor Touch Android Advertising Video Display Lcd Digital Signage |
| Cpu | Quad-core Cortex-A17, 1.8GHz |
| RAM | 2GB |
| Response Time | 8ms |
| Keyword | Transparent Floor Standing Kiosk |
|---|---|
| Product Name | Transparent Floor Standing Kiosk Double Side LCD Screen Advertising Digital Display Signage Glass Flat Panel Totem Ultra Thin |
| Cpu | Quad-core Cortex-A17, 1.8GHz |
| RAM | 2GB |
| Response Time | 8ms |