| Product Name | Floor Standing Advertising Kiosks Remote Update Android Vertical Totem Digital Signage |
|---|---|
| Cpu | Quad-core Cortex-A17, 1.8GHz |
| RAM | 2GB |
| Response Time | 8ms |
| ROM | 32GB |
| Keyword | Outdoor LCD Digital Signage |
|---|---|
| Product Name | 43 55 Inch Touch Monitor Big Digital Advertising Display Lcd Interactive Screen Outdoor Digital Signage Totem |
| Cpu | Quad-core Cortex-A17, 1.8GHz |
| Response Time | 8ms |
| RAM | 2GB |
| Video Format | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
|---|---|
| Cpu | Quad-core Cortex-A17, 1.8GHz |
| Response Time | 8ms |
| Storage | 32GB |
| Keyword | Ceiling Windowshop Lcd Screen |
| Keyword | Stretched Bar LCD Display |
|---|---|
| Product Name | Ultra Wide Bar Screen Stretched Lcd Display Smart Shelf Supermarket Advertising |
| Video Format | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| Cpu | Quad-core Cortex-A17, 1.8GHz |
| Response Time | 8ms |
| Keyword | Hanging Window LCD Display |
|---|---|
| Product Name | Hanging Window Facing LCD Display Digital Window Display Signage For Shop Window Display |
| Video Format | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| Cpu | Quad-core Cortex-A17, 1.8GHz |
| Response Time | 8ms |
| Product Name | 55 Inch Shop Window Display 3000 Nits LCD Window Advertising Display Floorstand Hanging Movable Digital Signage |
|---|---|
| Video Format | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| Cpu | Quad-core Cortex-A17, 1.8GHz |
| Response Time | 8ms |
| RAM | 2GB |
| Product Name | Customized Shop Window Screen |
|---|---|
| Video Format | MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ DivX/ ASP/ WMV/ AVI |
| Cpu | Quad-core Cortex-A17, 1.8GHz |
| Response Time | 8ms |
| RAM | 2GB |
| Product Name | Retail Advertising Display Screen Digital Signage With Wifi Android Motherboard For Advertising Display |
|---|---|
| Cpu | Quad-core Cortex-A17, 1.8GHz |
| Response Time | 8ms |
| RAM | 2GB |
| ROM | 32GB |
| Resolution | 1920X1080, 3840X2160 |
|---|---|
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Brightness | 350cd、500cd、800cd、2000cd、2500cd |
| Remote Device Management | API Integration, Real-Time Status Monitoring, Remote Content Management |
| Supplier Type | Original Manufacturer, Odm, Oem |
| Product Name | High Brightness Waterproof Digital Signage Touch Screen Advertising LED Display Floor Standing Outdoor Kiosk |
|---|---|
| Cpu | Quad-core Cortex-A17, 1.8GHz |
| Response Time | 8ms |
| RAM | 2GB |
| ROM | 32GB |